Ogldaj za darmo w Amazon Prime Video!

Żywioły Saszy – Ogień

Żywioły Saszy – Ogień

Nov. 17, 2020
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Nov. 17, 2020

Zwiastun

Opis

Gdzie obejrzeć Żywioły Saszy – Ogień online

Żywioły Saszy – Ogień: Po latach spędzonych w Wielkiej Brytanii, gdzie przez siedem lat studiowała i doskonaliła się w zawodzie profilerki, Sasza Załuska wraca do Polski i niemal natychmiast otrzymuje swoje pierwsze zadanie. Niechętnie opuszcza córkę i wyrusza do Łodzi, gdzie policja bezskutecznie poszukuje osoby odpowiedzialnej za serię podpaleń i wybuchów. Śledztwo okazuje się wyjątkowo skomplikowane. Na drodze do rozwiązania sprawy stoi nie tylko brak jednoznacznych dowodów i tropów, ale też wątpliwości przełożonych i współpracowników co do umiejętności profilerki. W każdym kolejnym odcinku pojawi się nowy ślad prowadzący do rozwiązania sprawy. Czy dzięki pomocy Załuskiej uda się ująć sprawcę i zakończyć śledztwo?

Obsada serialu:

Na początku sierpnia ruszyły zdjęcia do nowego serialu „Żywioły Saszy — Ogień”. Produkcja Player Original jest inspirowana prozą Katarzyny Bondy. W rolę głównej bohaterki — profilerki kryminalnej, która wraca do Polski z Wielkiej Brytanii i otrzymuje pierwsze zadanie — wcieli się Magdalena Boczarska. Jak wynika z informacji prasowych, premiera serii została zaplanowana jeszcze na jesień br.

Magdalena Boczarska, Mirosław Haniszewski, Marcin Czarnik, Piotr Cyrwus, Arkadiusz Jakubik, Andrzej Konopka, Jerzy Trela, Aleksandra Konieczna i inni

Magdalena Boczarska o serialu

Magdalena Boczarska: Mam świadomość tego, że zarówno seria „Cztery żywioły”, jak i postać Saszy Załuskiej, którą stworzyła Katarzyna Bonda są już w pewnym sensie kultowe. Dlatego towarzyszy mi mieszanka ekscytacji i tremy, bo ta rola wymagała ode mnie zmierzenia się z wyobrażeniami czytelników na temat tego, jaka jest Sasza. Wojciech Pszoniak, mój profesor powiedział kiedyś, że premiera jest jak poród, a to co zrobiliśmy jest jak nowo narodzone dziecko, które wypuszcza się w świat i nigdy do końca nie wiadomo, jakie będą jego losy. Dodatkowo, emocje te są wzmożone przez okoliczności, w jakich powstawał serial.

Żywioły Saszy – Ogień

Żywioły Saszy – Ogień
Oryginalny tytuł Żywioły Saszy
Data pierwszej emisji Nov. 17, 2020
Sezony 1
Odcinki 7
Średnia Długość 40 minut
Udostępniono13

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Królestwo zwierząt
Zagadki kryminalne nowej panny Fisher
Queen of the South
Only Murders in the Building
Od zmierzchu do świtu
Strike – Cormoran Strike
Rush Hour
Olivia
Bull
Wojownik – Warrior
Zabójcza Broń
Harley Quinn
×