Ogldaj za darmo w Amazon Prime Video!


Dostępne wszystkie sezony i odcinki!

Zostań przy mnie – Stay Close Serial Online.

Obecnie oglądających: 464Zostań przy mnie – Stay Close

Zostań przy mnie – Stay Close

Dec. 31, 2021
Twoja ocena: 0
5 1 głos

WYSZUKIWARKI SERIALI

111 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Sezony i odcinki

1Sezon 1 Dec. 31, 2021

Opis

Gdzie obejrzeć Zostań przy mnie – Stay Close serial online?

Zostań przy mnie – Stay Close: Dreszcz emocji, trzymająca w napięciu historia i tajemnice minionych zbrodni, które właśnie zaczynają wychodzić na jaw. Serial „Zostań przy mnie” próbuje odpowiedzieć na pytanie, jak dobrze można znać drugą osobę. Każdy z czterech głównych bohaterów — Megan (Cush Jumbo) pracująca matka trójki dzieci, Ray (Richard Armitage), niegdyś obiecujący fotoreporter, Broome (James Nesbitt) detektyw, który nie jest w stanie zapomnieć o nierozwiązanej sprawie zaginięcia sprzed wielu lat, i Lorraine (Sarah Parish), dawna przyjaciółka Megan — skrywa przed swoimi najbliższymi mroczne sekrety.

Opis serialu

Wzorowa matka i żona – Megan Pierce. Niespełniony fotograf, a obecnie paparazzi – Ray Levine. Często zaglądający do kieliszka i dobijający do emerytury detektyw Broome z nierozwiązaną sprawą zaginięcia Stewarta Greena… Tych troje łączą mroczne sekrety, których istnienia nie podejrzewają nawet ich najbliżsi. Przeszłość zapisała na swych kartach wydarzenia, które mogą zrujnować życie każdego z nich. Przeszłość powraca, by ich prześladować, grożąc zrujnowaniem życia nie tylko ich samych, ale również bliskich im osób. Jaki będzie ich następny ruch? Życie fotoreporterki, mamy piłkarza i detektyw z wydziału zabójstw zakłóca straszne wydarzenie z przeszłości. Kolejne tajemnicze zaginięcie mężczyzny, dokładnie w siedemnastą rocznicę zniknięcia Greena, ujawni łańcuch zbrodni, których nikt dotąd ze sobą nie powiązał.

Fabuła serialu

Megan Pierce (Cush Jumbo) to była striptizerka, która jest obecnie pracującą matką trójki dzieci. Ray Levine (Hobbit’s Richard Armitage) jest niegdyś obiecującym fotografem dokumentalnym. Michael Broome (James Nesbitt) to detektyw, który nie może porzucić nierozwiązanej sprawy zaginionej osoby. Lorraine Griggs (Sarah Parrish) jest jedną ze starych przyjaciółek Megan, która powraca do swojego życia. Kiedy przeszłość dotyka wszystkich czterech ludzi, grozi zrujnowaniem ich życia i życia ludzi wokół nich.

Zostań przy mnie - Stay Close

Zostań przy mnie – Stay Close
Oryginalny tytuł Stay Close
Data pierwszej emisji Dec. 31, 2021
Sezony 1
Odcinki 8
Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Zaginiony symbol
Niskozatrudnieni
Druga szansa
Vzteklina
Wytępić dzikusów
Channel Zero
Peaky Blinders
Tutanchamon
Długa noc
Singardaan
Narcos: Meksyk
Hiszpańska Księżniczka
×