Ogldaj za darmo w Amazon Prime Video!


Dostępne wszystkie sezony i odcinki!

Z zimnej strefy Serial Online.

Obecnie oglądających: 389Z zimnej strefy

Z zimnej strefy

Jan. 28, 2022
Twoja ocena: 0
5 1 głos

WYSZUKIWARKI SERIALI

312 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Sezony i odcinki

1Sezon 1 Jan. 28, 2022

Opis

Gdzie obejrzeć Z zimnej strefy serial online?

Z zimnej strefy: CIA zmuszą ja do powrotu do bycia agentką, którą KGB obdarzyło „specjalnymi umiejętnościami”. Dzieje się to gdy dochodzi do maniakalnych zabójstw, które dokonała osoba, która zdaje się być obdarzona takimi samymi zdolnościami. Jenny będzie miała za zadanie wykryć człowieka odpowiedzialnego za te czyny. Inaczej straci wszystko co udało się jej zatrzymać, przede wszystkim rodzinę. Zdemaskowana jako były rosyjski szpieg kobieta musi lawirować między rolą samotnej matki a wykorzystywaniem niezwykłych zdolności w walce z podstępnym wrogiem. Życie pewnej kobiety staje na głowie, gdy musi wybierać między utratą bezpieczeństwa rodziny a powrotem do dawnego życia genetycznie zmodyfikowanej rosyjskiej agentki. 

Opis i obsada serialu

Życie samotnej matki z przedmieść New Jersey staje na głowie, gdy CIA składa jej propozycję nie do odrzucenia. Musi wybrać między utratą bezpieczeństwa rodziny a powrotem do dawnego życia genetycznie zmodyfikowanej rosyjskiej agentki. Czy kobieta zdecyduje się na walkę z rosyjskim podziemiem narkotykowym i weźmie udział w nieczystej walce o wpływy w rządzie amerykańskim? 

W obsadzie w serialu: Margarita Levieva, Cillian O’Sullivan, Lydia Fleming, Charles Brice, Yelena Khmelnitskaya.
A także: Stasya Miloslavskaya, Lola Mae Loughran, Amanda Bright, José Luis García Pérez. Showrunnerem i producentem wykonawczym serialu jest Adam Glass (Nie z tego świata, Zabójcze umysły: Poza granicami, The Chi).

Recenzja serialu

Jenny Franklin (Margarita Levieva, „Kroniki Times Square”) to typowa matka z amerykańskich przedmieść – kochająca swoją córkę, z którą przyjeżdża do Madrytu na zawody w łyżwiarstwie figurowym, żyjąca w rozpadającym się małżeństwie, za to nie narzekająca na brak pieniędzy. I jak każda serialowa matka z przedmieść musi mieć swój sekret. W jej wypadku jest on jednak wyjątkowo duży – Jenny to tak naprawdę Anja, była rosyjska agentka, która dawno temu porzuciła swój wyuczony „zawód”.

Gorzej ogląda się wątki dziejące się we współczesności. Między Levievą i O’Sullivanem nie czuć na ekranie ani odrobiny chemii, co jest o tyle uciążliwe, że występują na ekranie razem nad wyraz często. Zwykle towarzyszy im Chris (Charles Brice, „Homeland”), były haker, dziś po stronie tych dobrych. To postać, która z założenia chyba miała być takim lufcikiem, przez który do serialu wlatywałoby trochę poczucia humoru i dystansu. Niestety, jego z założenia zabawne wstawki i komentarze zwykle wypadają żenująco.

Z zimnej strefy

Z zimnej strefy
Z zimnej strefy
Z zimnej strefy
Z zimnej strefy
Z zimnej strefy
Oryginalny tytuł In From the Cold
Oceny z TMDb 7.8 31 głosy
Data pierwszej emisji Jan. 28, 2022
Data ostatniej emisji Jan. 28, 2022
Sezony 1
Odcinki 8
Średnia Długość 60 minut
Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

NOS4A2
To właśnie Anglia ’86
Chilling Adventures of Sabrina
Kryptonim Turyści
The Stranger
Artyści
Wikingowie: Walhalla
NeXt
Poza czasem
Specjalista od niczego
Deputy
Félix
×