Ogldaj za darmo w Amazon Prime Video!


Dostępne wszystkie sezony i odcinki!

The Kardashians Serial Online.

Obecnie oglądających: 352The Kardashians

The Kardashians

Apr. 14, 2022
Twoja ocena: 0
5 1 głos

WYSZUKIWARKI SERIALI

126 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Sezony i odcinki

2Sezon 2 Sep. 22, 2022
1Sezon 1 Apr. 14, 2022

Opis

Gdzie obejrzeć The Kardashians serial online?

The Kardashians: Rodzina, którą znasz i kochasz, jest tutaj z zupełnie nową serią, dającą wszystkim dostęp do ich życia. Kris, Kourtney, Kim, Khloé, Kendall i Kylie przywracają kamery, by ujawnić prawdę kryjącą się za nagłówkami. Od intensywnej presji związanej z prowadzeniem miliardowych biznesów po przezabawne radości związane z zabawą i porzucaniem szkoły — ten serial przenosi widzów w świat, dzięki porywająco szczerej historii o miłości i życiu w centrum uwagi.

Opis serialu

Program pokazuje rodzinę Kardashian, gdy świętują nowe przedsięwzięcia i poruszają się po nowej normalności. Rodzina, którą znacie i kochacie, wraca w zupełnie nowej serii, dając wam pełny wgląd w ich życie. Kris, Kourtney, Kim, Khloé, Kendall i Kylie powracają przed kamery, by ujawnić prawdę kryjącą się za nagłówkami gazet. Od ogromnej presji związanej z prowadzeniem biznesu wartego miliardy dolarów po radosne chwile zabawy i odwożenia dzieci do szkoły – ten serial wprowadza widzów w świat porywająco szczerej historii o miłości i życiu w świetle reflektorów.

Obsada serialu

Kto wystąpi w „The Kardashians”? Po tym, jak oficjalna zapowiedź show ujrzała światło dzienne, nie ma wątpliwości, że pojawią się w nim m.in. Kris Jenner, Kim Kardashian, Kourtney Kardashian, Khloe Kardashian, Kendall Jenner i Kylie Jenner. Nie zabraknie także Scotta Disicka, czyli ex-partnera Kourtney, jak również ojca jej dzieci. Członkinie klanu Kardashian-Jenner otwarcie mówią o tym, że traktują go jak rodzinę. Wiele wskazuje na to, że będziemy mogły i mogli liczyć też na obecność Travis Barkera. Warto jednak zaznaczyć, że informacje na temat udziału obecnego partnera Kourtney w show nie zostały jeszcze potwierdzone. Co więcej, nie wiadomo, czy – m.in. ze względu na charakter show – wystąpią w nim również inni (byli albo obecni) partnerzy członkiń klanu Kardashian-Jenner albo ich dzieci.  Pod koniec ubiegłego roku, a konkretnie w Sylwestra 2021, do sieci trafiła oficjalna zapowiedź „The Kardashians”, czyli nowego programu z udziałem rodziny Kardashian-Jenner. W trwającym zaledwie 15 sekund wideo występują Kris Jenner, Kim Kardashian, Kourtney Kardashian, Khloe Kardashian, Kendall Jenner i Kylie Jenner, które życzą swoim fanom oraz fankom szczęśliwego nowego roku. Możecie je obejrzeć poniżej.  W rolach głównych: Kim Kardashian West, Khloé Kardashian, Kourtney Kardashian.

The Kardashians

The Kardashians
The Kardashians
The Kardashians
The Kardashians
The Kardashians
The Kardashians
The Kardashians
The Kardashians
Oryginalny tytuł The Kardashians
Oceny z TMDb 8.64 1,314 głosy
Data pierwszej emisji Apr. 14, 2022
Data ostatniej emisji Jun. 16, 2022
Sezony 2
Odcinki 11
Średnia Długość 49 minut
Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Uliczne wyścigi – Street Outlaws
Celebrity Ex on the Beach
Real Country
Dom nie do poznania
Love After Lockup
Przestępcy z monitoringu
Autostrada przez piekło
Ghost Adventures: Screaming Room
Spy Games
Ride with Norman Reedus
Cake Boss
Ice Road Truckers
×