Ogldaj za darmo w Amazon Prime Video!


Dostępne wszystkie sezony i odcinki!

Minuta ciszy Serial Online.

Obecnie oglądających: 549Minuta ciszy

Minuta ciszy

Sep. 09, 2022
Twoja ocena: 0
5 1 głos

WYSZUKIWARKI SERIALI

196 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Sezony i odcinki

1Sezon 1 Sep. 09, 2022

Opis

Gdzie obejrzeć Minuta ciszy serial online?

Minuta ciszy: Świeżo emerytowany listonosz z małego miasteczka, Mietek Zasada, musi samodzielnie zająć się pochówkiem przyjaciela Czesława, kiedy jedyny w okolicy zakład pogrzebowy odmawia wykonania usługi. Nieświadomy przeszkód oraz absurdów funeralnego biznesu zakłada własną firmę i wkrótce jest zmuszony balansować na granicy przepisów prawa i moralnych zasad.

Opis serialu

Serial opowiada o tym, co dzieje się po jej przekroczeniu. Nie w sensie religijnym, tylko doczesnym, przyziemnym. Rozpisana na sześć odcinków historia poświęcona jest branży funeralnej, która zajmuje się wyeksportowaniem zwłok na tamten świat, a przynajmniej: do wykopanego na cmentarzu grobu. To kolejna, po „Powrocie” z Bartłomiejem Topą, produkcja CANAL+ podejmująca egzystencjalną tematykę.

Boża Wola i Złotowo – dwa małe miasteczka, na pierwszy rzut oka przeciętne i niepozorne. Z czasem jednak okazuje się, że tą mikrospołecznością rządzą skrywane latami tajemnice, „układy zamknięte” i konflikty, które sprawiają, że bycie uczciwym staje się coraz trudniejsze.

Fabuła serialu

Świeżo emerytowany listonosz z małego miasteczka, Mietek Zasada (Robert Więckiewicz), musi samodzielnie zająć się pochówkiem przyjaciela Czesława (Mirosław Zbrojewicz), kiedy jedyny w okolicy zakład pogrzebowy odmawia wykonania usługi. Nieświadomy przeszkód oraz absurdów funeralnego biznesu zakłada własną firmę i wkrótce jest zmuszony balansować na granicy przepisów prawa i moralnych zasad. Szybko wchodzi też w konflikt z lokalnym potentatem z branży (Piotr Rogucki), a na wsparcie może liczyć tylko ze strony ekscentrycznej córki zmarłego przyjaciela (Karolina Bruchnicka) oraz swojej niepełnosprawnej żony (Aleksandra Konieczna). Kiedy dodatkowo na jaw zaczynają wychodzić mroczne tajemnice z przeszłości eks-listonosza, świat wokół niego i jego najbliższych zaczyna zmieniać się bezpowrotnie.

Minuta ciszy

Minuta ciszy
Oryginalny tytuł Minuta ciszy
Data pierwszej emisji Sep. 09, 2022
Sezony 1
Odcinki 2
Udostępniono2

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Synowie Anarchii
Big Sky
Grzech Fatmagül
Wolf Hall
Love Shots
Bob Hearts Abishola
Outsourced
W matni
Brave New World
Ogniem i mieczem
Work in Progress
O mnie się nie martw
×