Ogldaj za darmo w Amazon Prime Video!


Dostępne wszystkie sezony i odcinki!

Miłość jest ślepa Serial Online.

Obecnie oglądających: 227Miłość jest ślepa

Miłość jest ślepa

Feb. 13, 2020
Twoja ocena: 0
5 1 głos

WYSZUKIWARKI SERIALI

197 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Sezony i odcinki

3Sezon 3 Oct. 19, 2022
2Sezon 2 Feb. 11, 2022
1Sezon 1 Feb. 13, 2020

Twórca

Twórca

Obsada

Nick Lachey isSelf - Host
Self - Host
Vanessa Lachey isSelf - Host
Self - Host

Opis

Gdzie obejrzeć Miłość jest ślepa serial online?

Miłość jest ślepa: Nick i Vanessa Lachey przeprowadzają eksperyment społeczny, w którym samotni mężczyźni i kobiety szukają miłości i zaręczają się, zanim spotkają się twarzą w twarz. Czy miłość faktycznie jest ślepa, jak mówi stare powiedzenie? Tę tezę sprawdza reality show Netflixa, które jak dotąd jest najpopularniejszym programem tego typu wyprodukowanym przez platformę. Miłość jest ślepa łączy osoby samotne, które są skłonne związać się z drugim człowiekiem na całe życie, ani razu go nie widząc. Uczestnicy poznają się przez kilka tygodni, prowadząc rozmowy przez ściany niewielkich pomieszczeń, a jeśli obydwoje zapałają do siebie uczuciem, decydują się na ślub.

Opis serialu

Bohaterami programu Netflix „Miłość jest ślepa” są single, którzy chcą, by ktoś pokochał ich za to, kim są, a nie za to, jak wyglądają. Decydują się więc na mało standardowe podejście do randkowania i postanawiają zaryzykować spędzenie reszty życia z osobą, której… nie widzieli. Uczestnicy programu odcinają się od świata zewnętrznego i rozmawiają z licznymi potencjalnymi partnerami — a gdy którejś parze uda się nawiązać więź, dochodzi do oświadczyn, po których wreszcie można ujrzeć drugą połówkę. Zaręczona para wraca do świata na zewnątrz i zaczyna planować ślub. W czasie poprzedzającym zbliżającą się wielkimi krokami ceremonię narzeczeni sprawdzają też, czy na bazie wytworzonej więzi uda im się zbudować pełnoprawny związek. Twórcy tego 10-odcinkowego programu, który prowadzą Nick i Vanessa Lachey, próbują odpowiedzieć na pytanie, czy wygląd i wiek naprawdę mają duże znaczenie, czy też miłość rzeczywiście jest ślepa.

O programie

Widzowie Netfliksa na całym świecie zwariowali na punkcie programu „Love is Blind”. Bo jak tu nie oszaleć, widząc dwunastkę szczęśliwców przekonanych, że poznali miłość życia, nie widząc siebie i rozmawiając ze sobą tylko przez ścianę? Od tego czasu na platformie pojawiła się wersja brazylijska i japońska. A teraz nadeszła pora na drugą edycję amerykańskiego show.

Wśród uczestników programu jest 32-letnia Mallory, która w rozmowie z Meksykaninem Salvadorem opowiedziała o swoich korzeniach. Okazuje się, że w połowie jest Polką.

– Urodziłam się i wychowałam na południu Chicago. Mój tata jest Meksykaninem, a mama Polką. Mam dużą i głośną rodzinę, jestem najmłodsza z czwórki rodzeństwa – wyznała przed kamerami Netfliksa.

Miłość jest ślepa

Miłość jest ślepa
Miłość jest ślepa
Oryginalny tytuł Love Is Blind
Oceny z TMDb 7.8 24 głosy
Data pierwszej emisji Feb. 13, 2020
Data ostatniej emisji Feb. 11, 2022
Sezony 2
Odcinki 24
Średnia Długość 50 minut
Udostępniono1

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Mistrzowie renowacji samochodów
She’s The Boss
Mam Talent!
Gorączka złota: rzeka skarbów
Nagi instynkt przetrwania – Naked and Afraid
Project Runway
Nailed It!
Bliskie spotkania zabawnego stopnia
Ink Master
Amerykański chopper
Cake Boss
Gwiazdy lombardu – Pawn Stars
×