Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!

Kuchnia

Kuchnia

Sep. 04, 2021
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Sep. 04, 2021

Twórca

Twórca

Obsada

Tomasz Karolak isWiktor Bojarski
Wiktor Bojarski
Eryk Lubos isBorys Szulc
Borys Szulc
Maria Dębska isWiktoria
Wiktoria "Wiki" Gonczar
Patryk Cebulski isMaks Ławrowski
Maks Ławrowski
Marcin Bubółka isArek
Arek "Bolek"

Opis

Gdzie obejrzeć Kuchnia serial online?

Kuchnia to serial komediowy produkowany przez stację Polsat, którego premiera będzie miała miejsce jeszcze w tym roku. Serial będzie opowiadał o życiowych i zawodowych perypetiach grupy kucharzy renomowanej restauracji specjalizującej się w kuchni francuskiej. Reżyserem będzie Okił Khamidov znany z takich produkcji jak Świat według Kiepskich czy czekający na premierę w marcu Kowalscy kontra Kowalscy. Perypetie grupy pracowników renomowanej restauracji, która specjalizuje się w kuchnii francuskiej.

Fabuła serialu

Serial opowiada o życiowych i zawodowych perypetiach grupy kucharzy renomowanej restauracji specjalizującej się w kuchni francuskiej. Młody bohater serialu, początkujący kucharz Maks, to mistrz wpadek. W tę postać wciela się Patryk Cebulski, znany z innej komediowej produkcji stacji, „Kowalscy kontra Kowalscy„. Nowa praca stawia przed nim wyzwania, którym nie do końca potrafi sprostać. Już pierwszego dnia musi zbudować relację z ekipą genialnego, ale aroganckiego i wybuchowego szefa kuchni (Tomasz Karolak). A to dopiero początek jego perypetii.

Obsada serialu

Głównym bohaterem będzie młody kucharz Maks (Patryk Cebulski grający m.in. Jędrka Adamiaka w Na Wspólnej), który musi zmierzyć się z wyzwaniami nowej pracy i ekipą genialnego i wybuchowego szefa kuchni (Tomasz Karolak). Właściciela lokalu zagra Eryk Lubos, a managerkę restauracji Maria Debska. Oprócz nich w serialu zobaczymy też Martę Żmudę-Trzebiatowską jako właścicielkę konkurencyjnego lokalu. W sieci pojawiły się komentarze, że pomysł na serial to wprowadzenie do polskiej rzeczywistości rosyjskiego formatu genialnej rosyjskiej komedii Kuchnia na maksa. Jeśli tak, to gratulujemy wyboru.

Kuchnia

Oryginalny tytuł Kuchnia
Data pierwszej emisji Sep. 04, 2021
Sezony 1
Odcinki 3
Udostępniono2

Tytuły które mogą Ci się spodobać

O mnie się nie martw
Czterdziestolatek. Dwadzieścia lat później
Cougar Town: Miasto kocic
Samurai Gourmet
Układ Warszawski
Mozart w miejskiej dżungli
Central Park
Przypadki Cezarego P.
After Life
Please Like Me
Who Is America?
Pamiętniki Carrie
×