Ogldaj za darmo w Amazon Prime Video!


Dostępne wszystkie sezony i odcinki!

Jestem Georgina Serial Online.

Obecnie oglądających: 643Jestem Georgina

Jestem Georgina

Jan. 27, 2022
Twoja ocena: 0
5 1 głos

WYSZUKIWARKI SERIALI

214 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Sezony i odcinki

1Sezon 1 Jan. 27, 2022

Twórca

Twórca

Obsada

Opis

Gdzie obejrzeć Jestem Georgina serial online?

Jestem Georgina: Kim jest Georgina Rodriguez? To narzeczona Cristiano Ronaldo, modelka, influencerka oraz bizneswoman. Jest na tyle interesującą osobą, że dostała swój serial niczym Kardashianki. Dokument „Jestem Georgina” ledwo pojawił się na Netfliksie, a już wywołał kontrowersje. Czy słusznie? Emocjonalny i wnikliwy portret życia codziennego Georginy Rodríguez — mamy, influencerki, kobiety biznesu i partnerki Cristiano Ronaldo.

Narzeczona Ronaldo podpadła biało-czerwonym.

Ten serial to dokument Netfliksa, w którym śledzimy życie narzeczonej Cristiano Ronaldo. W jednym z odcinków pojawił się polski wątek, ale nie był nim Robert Lewandowski. Georgina Rodriguez mocno podpadła widzom z naszego kraju pokazaniem triku nazywanym „Bano polaco”, czyli „polskim prysznicem”. Teraz ludzie na całym świecie będą myśleć, że jesteśmy brudasami.

Bano Polaco nie wymyśliła Georgina Rodriguez.

Takie określenie faktycznie jest używane od dawna, oznacza „szybki prysznic” i trudno jest ustalić, od kogo ten lifehack się wziął. Kto jednak nigdy się nie mył się tak jak poniżej, niech pierwszy rzuci mydłem. Byle nie pod tym prawdziwym prysznicem. Czasem jesteśmy to tego po prostu zmuszeni i chyba lepiej się szybko przemyć niż gnić spoconym np. w pociągu po pogo na koncercie lub w biurze po gonitwie za autobusem.

To i tak wciąż bardziej higieniczne niż prysznic polegający wyłącznie na psikaniu się dezodorantem. I do tego ostatni krzyk mody z Hollywoodu. Okazuje się, że bano polaco robi też Mila Kunis i Ashton Kutcher, którzy w zeszłym roku z dumą sami się do tego przyznali w podcaście. Czy więc stereotyp jest krzywdzący dla Francuzów, Polaków lub Katalończyków? Można by długo polemizować.

Jestem Georgina

Jestem Georgina
Jestem Georgina
Jestem Georgina
Jestem Georgina
Oryginalny tytuł Soy Georgina
Oceny z TMDb 8.2 17 głosy
Data pierwszej emisji Jan. 27, 2022
Data ostatniej emisji Jan. 27, 2022
Sezony 1
Odcinki 6
Udostępniono1

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Planeta Ziemia II
Fernando
Ekipa z New Jersey. Rodzinne wakacje
Projekt Lady
Złomowisko PL
My Unique B&B
Baronowie narkotykowi – Drug Lords
Były sobie Ameryki
Q: Nadchodzi burza
Usterka
Mali Giganci
The Story of Film – Odyseja filmowa
×