Ogldaj za darmo w Amazon Prime Video!


Dostępne wszystkie sezony i odcinki!

Gwiezdne Wojny: Andor Serial Online.

Obecnie oglądających: 246Gwiezdne Wojny: Andor

Gwiezdne Wojny: Andor

Aug. 31, 2022
Twoja ocena: 0
8 1 głos

WYSZUKIWARKI SERIALI

349 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Sezony i odcinki

1Sezon 1 Aug. 31, 2022

Opis

Gdzie obejrzeć Gwiezdne Wojny: Andor serial online?

Gwiezdne Wojny: Andor: Serialowy prequel Rogue One z uniwersum Gwiezdnych Wojen. W erze pełnej niebezpieczeństw, oszustw i intryg Cassian wkroczy na ścieżkę, której przeznaczeniem jest przekształcenie go w bohatera Rebelii. W odpowiedzi na działania Imperium Galaktycznego utworzony zostaje Sojusz Rebeliantów. Złodziej Cassian Andor dołącza do rewolucjonistów i staje się szpiegiem Rebelii.

Andor z prezentacją z okazji Star Wars Celebration

Andor nie jest produkcją, o której wcześniej nie dało się słyszeć. Z publikacją zwiastuna wytrzymano jednak niemal do samego końca, bo doczekaliśmy się go dopiero teraz, na kilka tygodni przed premierą. O czym opowie serial, którego twórcą i showrunnerem jest Tony Gilroy?

Łatwo domyślić się po tytule, iż w centrum wydarzeń znajdzie się Cassian Andor. Wydarzeń, jakie będą rozgrywać się przed tymi z filmu Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie i pokazywać narastający bunt przeciwko Imperium oraz sposób, w jaki angażują się się w to nie tylko ludzie, ale też planety. Wedle twórców, Andor to opowieść osadzona w „erze pełnej niebezpieczeństw, oszustw i intryg”.

W głównej i zarazem tytułowej roli wystąpi tutaj Diego Luna, dla którego nie będzie to pierwsze spotkanie z tą postacią. W obsadzie omawianego serialu znaleźli się również Stellan Skarsgård, Genevieve O’Reilly, Adria Arjona i Denise Gough.

Opis serialu

Akcja serialu będzie się toczyć 5 lat przed wydarzeniami z filmu Łotr 1. Na początku sezonu rodzinna planeta Andora ulega zniszczeniu. Na tej podstawie przedstawione zostanie backstory bohatera i ukazane wydarzenia, które sprawią, że przystąpi do Rebelii.
Początkowo Cassian zostanie przedstawiony jako skoncentrowany na sobie nihilista, ale stopniowo rozwinie się w prawdziwego wojownika. Oprócz przygód dorosłego Andora we flashbackach pojawią się także wydarzenia z jego dzieciństwa.
W serialu pojawi się także wątek Mon Mothmy, przywódczyni rebeliantów. Jako młoda senatorka wystąpiła już ona w Zemście Sithów, a także w Powrocie Jedi i Łotrze 1. W Andorze historia Mon będzie rozwijać się równolegle do losów Cassiana, by finalnie się z nią połączyć.

Obsada serialu

Podobnie jak w Łotrze 1 w rolę Cassiana Andora wcieli się Diego Luna.

W filmie pojawi się także:

Gwiezdne Wojny: Andor

Oryginalny tytuł Andor
Data pierwszej emisji Aug. 31, 2022
Sezony 1
Odcinki 12
Udostępniono1

Tytuły które mogą Ci się spodobać

American Crime Story
Line of Duty
Bonding
Incydent w Kettering
In the Dark
Salem
Lalka
Stawiam na Tolka Banana
Jesteś moim życiem – Sos mi vida
Już nie żyjesz – Dead to Me
Ruchome piaski
Stulecie Winnych
×