Ogldaj za darmo w Amazon Prime Video!


Dostępne wszystkie sezony i odcinki!

Feria: Najciemniejsze światło Serial Online.

Obecnie oglądających: 470Feria: Najciemniejsze światło

Feria: Najciemniejsze światło

Jan. 28, 2022
Twoja ocena: 0
5 1 głos

WYSZUKIWARKI SERIALI

104 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Sezony i odcinki

1Sezon 1 Jan. 28, 2022

Opis

Gdzie obejrzeć Feria: Najciemniejsze światło serial online?

Feria: Najciemniejsze światło: Dwie siostry muszą się zmierzyć z nową rzeczywistością — i siłami nadprzyrodzonymi — gdy na jaw wychodzi udział ich rodziców w obrzędzie, którego końcem była śmierć. Co się stanie, gdy dwie nastoletnie siostry odkryją, że ich rodzice są mordercami? Eva i Sofia muszą stawić czoła straszliwej zbrodni, która pochłonęła 23 ofiary i którą prawdopodobnie popełnili ich zaginieni rodzice. W połowie lat dziewięćdziesiątych siostry rozpoczynają poszukiwania prawdy w Ferii, małej wiosce w górach Andaluzji, której mieszkańcy nie są wcale tak naiwni, jakimi się wydają, a rzeczywistość skrywa fantastyczny świat. 

Fabuła serialu

Ten serial to kolejna produkcja oryginalna Netfliksa. Serial grozy produkcji hiszpańskiej, to kolejna produkcja z tegoż kraju, powiększająca grono dzieł z tegoż kraju dostępnych na Netfliksie. Co wiemy o tej opowieści? O czym opowiada?
To klasyczna opowieść grozy, w które znajdziemy wiele elementów tajemnicy, a nawet pewne składniki wpisujące się w stylu fantasy. Historia rozgrywa się w tytułowym, niewielkim miasteczku Feria, a jej bohaterkami są dwie siostry.
Pewnego dnia w miasteczku odnalezione zostają 23 ofiary, ciała osób, która podobno dokonały zbiorowego samobójstwa. Wszystko wskazuje na to, że rodzice Evy i Sofii przyczynili się do śmierci tych osób. Podłożem jest przerażający śmiertelny rytuał.

Obsada serialu

W obsadzie w serialu: Ana Tomeno (Stare grzechy mają długie cienie) jako Eva oraz Carla Campra (Wszyscy wiedzą, Verónica, Marzenie Iwana) jako Sofia.
W pozostałych rolach: Patricia López Arnaiz, Ernest Villegas, Marta Nieto, Ángela Cremonte, Sauce Ena, Isak Férriz, Carlos Scholz, Kandido Uranga, Jorge Motos oraz Salva Reina.
Twórcami serialu są Agustín Martínez i Carlos Montero.

O czym opowiada serial?

Opowiada o sprawie rzekomego zbiorowego samobójstwa członków sekty Kult światła. Tylko jedna osoba nie wyszła o własnych siłach z lokalnej kopalni, żeby przed nią wyzionąć ducha — matka Evy i Sofii, które nie miały pojęcia, że ich rodzice uczestniczą w chorej wspólnocie.W Sofię wcieliła się znana z “Veróniki” czy “30 srebrników” Carla Campra. Z kolei Evę sportretowała o wiele mniej znana Ana Tomeno, która wcześniej wystąpiła w serialu “La Templanza” i w filmie “Stare grzechy mają długie cienie”.

Akcja widowiska rozgrywa się w latach 90. w cichej andaluzyjskiej wiosce. Hiszpańska produkcja gatunkowo lawiruje pomiędzy thrillerem fantasy a horrorem. Jest to kolejny serial poruszający tematykę sekty. Wcześniej widzieliśmy ten motyw w “The Sinner”, “Servant” czy “Koszmar minionego lata”.

Feria: Najciemniejsze światło

Feria: Najciemniejsze światło
Feria: Najciemniejsze światło
Feria: Najciemniejsze światło
Feria: Najciemniejsze światło
Oryginalny tytuł Feria: La luz más oscura
Oceny z TMDb 7.3 61 głosy
Data pierwszej emisji Jan. 28, 2022
Data ostatniej emisji Jan. 28, 2022
Sezony 1
Odcinki 8
Średnia Długość 56 minut
Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Sowi Dom – The Owl House
Pod kopułą
Wybrana
Flash
Labirynt
Camelot
Batwoman
Intelligence
Niezwykłe przypadki Flapjacka
Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy
Mortal Kombat: Legacy
Debris
×