Ogldaj za darmo w Amazon Prime Video!

Bad Boy

Bad Boy

Oct. 02, 2020
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Oct. 02, 2020

Twórca

Twórca

Obsada

Opis

Patryk Vega odkrywa najgłośniejsze patologie w polskich klubach piłkarskich – powiązania z mafią i gangsterami, ustawianie meczów, groźby, zastraszenia i agresję na stadionach. „Bad Boy” to nie tylko inspirowana prawdziwymi wydarzeniami produkcja, ujawniająca mroczną stronę środowisk piłkarskich, to również pełna akcji i wyrazistych postaci historia o miłości, zdradzie i pożądaniu.

Starszy Piotr (Maciej Stuhr) został policjantem, dla młodszego Pawła (Antoni Królikowski) napady, kradzieże i narkotyki to styl życia i chleb powszedni. Jednak bezkarność mężczyzny, członka kibicowskiego gangu Twardego (Piotr Stramowski) kończy się, gdy za sprawą donosu ląduje w więzieniu. Piotr, doświadczony glina, postanawia wyciągnąć brata z celi, w czym wspiera go dziewczyna, Ola (Katarzyna Zawadzka) – adwokat znajdująca paragrafy na najtrudniejsze przypadki. Spotkanie tej trójki zmienia wszystko i rozpoczyna serię obfitujących w zwroty akcji wydarzeń.

4-odcinkowy mini serial „Bad Boy” został pomyślany jako oryginalny utwór w stosunku do wersji filmowej. Dostarczy on znakomitej rozrywki zarówno nowym widzom, jak i tej części publiczności, która widziała już „Bad Boya” w kinie. „Bad Boy” w serialowym wydaniu serwuje widzom blisko godzinę ekskluzywnego materiału, dokręconego specjalnie na potrzeby telewizyjnej 4-odcinkowej opowieści. W serialu pojawi wiele nowych scen, w których występują aktorzy, nie pojawiający się dotąd w wersji kinowej.

Data pierwszej emisji Oct. 02, 2020
Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Służby Specjalne
Kontra
Sky Rojo
Bangkok Breaking
Fala zbrodni
Strażacy
Daredevil
Blindspot: Mapa zbrodni
Kung Fu
Revolution
Szpiedzy w Warszawie
Biblia
×