Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!

Bad Boy

Bad Boy

Oct. 02, 2020
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Oct. 02, 2020

Twórca

Twórca

Obsada

Opis

Patryk Vega odkrywa najgłośniejsze patologie w polskich klubach piłkarskich – powiązania z mafią i gangsterami, ustawianie meczów, groźby, zastraszenia i agresję na stadionach. „Bad Boy” to nie tylko inspirowana prawdziwymi wydarzeniami produkcja, ujawniająca mroczną stronę środowisk piłkarskich, to również pełna akcji i wyrazistych postaci historia o miłości, zdradzie i pożądaniu.

Starszy Piotr (Maciej Stuhr) został policjantem, dla młodszego Pawła (Antoni Królikowski) napady, kradzieże i narkotyki to styl życia i chleb powszedni. Jednak bezkarność mężczyzny, członka kibicowskiego gangu Twardego (Piotr Stramowski) kończy się, gdy za sprawą donosu ląduje w więzieniu. Piotr, doświadczony glina, postanawia wyciągnąć brata z celi, w czym wspiera go dziewczyna, Ola (Katarzyna Zawadzka) – adwokat znajdująca paragrafy na najtrudniejsze przypadki. Spotkanie tej trójki zmienia wszystko i rozpoczyna serię obfitujących w zwroty akcji wydarzeń.

4-odcinkowy mini serial „Bad Boy” został pomyślany jako oryginalny utwór w stosunku do wersji filmowej. Dostarczy on znakomitej rozrywki zarówno nowym widzom, jak i tej części publiczności, która widziała już „Bad Boya” w kinie. „Bad Boy” w serialowym wydaniu serwuje widzom blisko godzinę ekskluzywnego materiału, dokręconego specjalnie na potrzeby telewizyjnej 4-odcinkowej opowieści. W serialu pojawi wiele nowych scen, w których występują aktorzy, nie pojawiający się dotąd w wersji kinowej.

Data pierwszej emisji Oct. 02, 2020
Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Daredevil
Kung Fu
Dominion
Prawo Miasta
Ash kontra martwe zło
Agentka Carter
Kontra
Revolution
Służby Specjalne
Biblia
Szpiedzy w Warszawie
Fala zbrodni
×